Platforma Event Online

Sprawdzeni i bezpieczni dostawcy

Moduły i funkcjonalności dopasowane do potrzeb

Podglądy w czasie rzeczywistym

Nowoczesny, atrakcyjny wygląd
Platforma Event Online

Platforma Event Online

Pracujemy na najbardziej sprawdzonych i bezpiecznych platformach online, jak również dysponujemy własnymi narzędziami na których z powodzeniem przeprowadzaliśmy eventy na kilka tysięcy osób. 
Dbamy o bezpieczeństwo uczestników, jak również ich dane osobowe, poprzez generowanie indywidualnych zaproszeń które są kodowane. 
Ważne funkcjonalności platformy to: możliwość utworzenia kilku pokoi w których będą odbywały się niezależne warsztaty, publikowanie quizów i ankiet, zakładki z materiałami do pobrania, okno streamu, obok którego znajduje się czat umożliwiający interakcję między uczestnikami, co korzystnie wpływa na ich zaangażowanie.
 

Rejestracja na Event

Potrzebujesz prostej strony z formularzem do rejestracji na Twój event? A może skomplikowanego systemu do przeprowadzenia całej procedury rejestracji wraz z czytnika QR na miejscu i identyfikacją osób odwiedzających Twoje stoisko targowe? Wachlarz naszych rozwiązań pozwoli dobrać odpowiednio zoptymalizowane narzędzie dla Ciebie zarówno pod kątem funkcjonalności jak i budżetu.

Platforma Event Online
Platforma Event Online
Platforma Event Online