Gale i Bankiety

Tworzymy orginalą koncepcję i scenariusz

Wybieramy unikatowe miejsca

Produkujemy wyjątkowe show

Dostarczamy niezapomnianych emocji
Anyway Organizacja Gali i Bankietów Warszawa

Organizacja Gali i Jubileuszy

Organizujemy prestiżowe Gale, skupiając się na niebagatelnych pomysłach, które następnie przenosimy do rzeczywistości. Zadbamy o scenografię odpowiednio dobraną do tematyki oraz oprawę multimedialną połączoną z efektami audiowizualnymi. Wyróżnia nas podejście od ogółu do szczegółu. Najpierw zarysowujemy ogólną wizję, opartą na haśle przewodnim i Key Visual’u, a następnie tworzymy wydarzenie w oparciu o najmniejsze detale.

Oprawa muzyczna

Oprawa wydarzenia jest jednym z najważniejszych elementów każdego eventu. Dlatego tak ważne jest aby dobrać odpowiednich artystów którzy wpiszą się w przyjętą koncepcję. Współpracujemy z najlepszymi zespołami muzycznymi w Polsce, zarówno z gwiazdami wielkiego formatu, jak i sprawdzonymi zespołami coverowymi. Przygotowujemy unikatowe projekty muzyczne łącząc ze sobą zespoły mniej lub bardziej znane formacje muzyczne tworząc festiwal muzyczny na Twoim evencie.

Anyway Organizacja Gali Warszawa
Anyway Organizacja Gali i Bankietów Warszawa

Atrakcje

Nie zapominamy również o atrakcjach, które stanowią ważny przerywnik, pomagający zachować skupienie uczestników, a także wpływają na pozytywny odbiór wydarzenia. W naszym portfolio znajdują się grupy artystyczne i performance które działają na styku teatru, sztuki i tańca łącząc ruch sceniczny z magiczną muzyką. Tworzymy unikatowe show z dedykowanym scenariuszem, choreografią i muzyką. Dodajemy elementy związane z Twoją firmą. Magicznie utrwalamy to co ważne w sposób iście spektakularny.

Prowadzący

Prowadzący powinien potrafić oczarować publikę i wybrnąć z każdej sytuacji jednocześnie zachowując profesjonalizm i umiejętność moderowania wydarzenia. Powinien również podtrzymywać skupienie widzów i wspierać na scenie osoby, które niekoniecznie posiadają doświadczenie w wystąpieniach publicznych. Zdajemy sobie sprawę, że dobry konferansjer jest na wagę złota, dlatego zajmujemy się bookingiem tylko sprawdzonych prowadzących do których mamy pełne zaufanie.

Anyway Organizacja Gal Jubileuszowych Warszawa
Anyway Organizacja Gal Jubileuszowych Warszawa
Anyway Organizacja Gal Jubileuszowych Warszawa
Anyway Organizacja Gal Jubileuszowych Warszawa
Anyway Organizacja Gal Jubileuszowych Warszawa