Organizacja Konferencji

Znajdujemy idealne miejsce

Dopieramy topowych prelegentów

Dbamy o niezwykłą oprawę

Reżyserujemy i zarządzamy perfekcyjnie
anyway-organizacja-konferencji-warszawa

Konferencje i kongresy

Łączymy profesjonalne podejście oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte na setkach wydarzeń które realizowaliśmy na przestrzeni ostatniej dekady. Specjalizujemy się w produkcji gal i konferencji oraz działań marketingowych, które opieramy na tożsamości marki i jej wartościach. Nie Zapominamy przy tym o efekcie ~WOW który osiągamy dzięki drobiazgowej analizie potrzeb, a także ogromnej wiedzy na temat najnowszych technologii wizyjnych wykorzystywanych w eventach.

Technika sceniczna

Korzystamy z najnowszych rozwiązań z zakresu techniki scenicznej, aby stworzyć magię wydarzenia. Zapewniamy sceno technikę która jest odwzorowaniem wcześniej przygotowanej wizualizacji 3d eventu. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami którzy dysponują nowatorskimi rozwiązaniami sprzętowymi z zakresu multimediów, światła oraz dźwięku, jak również sprawdzoną ekipą techników i realizatorów którzy są gwarancją jakości i udanego eventu.

Anyway-organizacja-konferencji-warszawa
Anyway-organizacja-konferencji-warszawa

Mówcy i prelegenci

W naszym portfolio doświadczeń znajdziemy mówcę niemal, że na każdy temat. Odpowiednio dobrana osoba, wkomponowana w całościowy program konferencji z pewnością pozwoli pozostać na długo w pamięci Gościom konferencji.

Scenariusz i Reżyseria

Poza tworzeniem unikalnych koncepcji i koordynacją na każdym etapie, zajmujemy się również samą realizacją. Do każdego dużego eventu produkowanego przez naszą agencję, przygotowujemy książkę produkcyjną oraz scenariusz techniczny i minutowy dla prowadzącego. Zajmujemy się również przeprowadzeniem prób i całościową reżyserią. A wszystko po to, aby nasz klient czuł się przy nas bezpiecznie.

Piotr Zasadzki Anyway Konferencje
Anyway-organizacja-konferencji-warszawa
Anyway-organizacja-konferencji-warszawa
Anyway-event-w-hali-magazynowej
Anyway-event-w-hali-magazynowej