Pikniki firmowe

Dobieramy tematykę pikniku

Tworzymy unikatowy program

Dbamy o najdrobniejszy szczegół

Dostarczamy świetną zabawę
Anyway Pikniki firmowe warszawa

Piknik Twojej Firmy

Pikniki firmowe to często jedyna impreza w ciągu roku, gdzie wszyscy pracownicy mogą spotkać się poza biurowym środowiskiem. Co więcej, jest to fantastyczny moment na poznanie rodzin kolegów i koleżanek, z którymi na co dzień pracujemy przy różnego rodzaju projektach. Samo to w znaczącym sposób wpływa na poprawę stosunków w firmie, jak również sprzyja integracji zespołu i pogłębia wzajemne więzi. 

Zadbamy o dobór odpowiedniego miejsca, dzięki naszej ogromnej bazie, która obejmuje cały kraj. Zapewnimy ciekawe atrakcje, które zaangażują nie tylko dzieci, ale również rodziców. Nasi prowadzący oraz animatorzy nie pozwolą Wam się nudzić, a różnorodny catering sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Atrakcje piknikowe

Piknik rodzinny to przede wszystkim szereg atrakcji dla naszych pociech. Teren dzielimy na kilka stref, tak aby każde dziecko w zależności od swojego wieku znalazło atrakcje dedykowane konkretnej grupie wiekowej. A więc, mamy strefy z kolorowymi dmuchańcami i torami przeszkód, strefy symulatorów, czy strefę malucha ze zjeżdżalniami oraz zabawkami bezpiecznymi dla dzieci w wieku 1-3 lata.

Dla twórczych dzieci, mamy kilka pomysłów w formie warsztatów, jak np. eco warsztaty podczas których, dzieci tworzą różnego rodzaju instalacje lub makiety, wykorzystując materiały z recyklingu. Tego typu zajęcia wpływają na kształtowanie odpowiedzialności społecznej od najmłodszych lat.

Niesłabnącym zainteresowaniem, cieszą się również warsztaty z robotyki, które wpływają na poprawę zdolności manualnych dzieci, jak również ich wiedzę i zainteresowaniem nowoczesnymi technologiami. 

Anyway Pikniki firmowe warszawa
Anyway Pikniki firmowe warszawa

Program pikniku

Sercem pikniku jest scena, z której prowadzący wita gości, a animatorzy prowadzą różnego rodzaju zabawy i konkursy. To również miejsce z którego prowadzi się pokazy grup artystycznych, czy np. iluzjonistów.

Niezapomnianym i kulminacyjnym momentem, z reguły na zakończenie pikniku, jest występ Gwiazdy Muzycznej, który pomaga uczynić firmowe wydarzenie, niezapomnianym przeżyciem i na długo zapada w pamięci uczestników

Catering

Zapewniamy najwyższej jakości catering, zarówno dania mięsne w wersji grillowej, jak również menu przeznaczone dla dzieci. Nie zapominamy również o weganach i wegetarianach. Dbając o ekologię, dania są serwowane jedynie na papierowych talerzykach, nie używamy plastiku. Dodatkowo, na życzenie naszych klientów, zapewniamy food trucki z różnoraką kuchnią. Dla dzieci, ustawiamy budkę z lodami, watą cukrową, czy np. popcornem. 

Anyway Pikniki firmowe warszawa
Anyway Pikniki firmowe warszawa
Anyway Pikniki firmowe warszawa
Anyway Pikniki firmowe warszawa
Anyway Pikniki firmowe warszawa