Ameryka Północna i Południowa

Lot śmigłowcem nad Grand Canyon

Las Vegas - "Stolica Hazardu"

Trekking przez Puszczę Amazońską

Karnawał w Rio de Janeiro
Wyjazdy Motywacyjne Ameryka Północna

Ameryka Północna i Południowa

Obie Ameryki bardzo różnią się od siebie i dlatego są tak niesłychanie ciekawe. Północny kontynent to oczywiście Stany Zjednoczone z Nowym Yorkiem na wschodzie, miastem które nigdy nie zasypia i jest jednym z najbardziej kultowych miast na Świecie. Natomiast na Zachodzie mamy przepiękną Kalifornię z miastem aniołów, czyli Los Angeles na czele, a także San Francisco. Wschód i Zachód Stanów Zjednoczonych w naszej ofercie tworzą dwa niezależne kierunki podróży.

Kraje Ameryki Południowe

Kraje Ameryki Południowej, ale także Środkowej, są to kierunki które coraz częściej wybieramy jako motywacyjną podróż marzeń. Karaiby to przede wszystkim piękne wyspy otoczone szmaragdowymi wodami z Dominikaną na czele, a także zjawiskową Kubą.

Z kolei Ameryka Południowa to fantastyczna latynoska kultura flamenco i salsy, piękne Parki Narodowe, a także ciekawe zabudowy miast w klimacie postkolonialnym. To też peruwiańskie Machu Picchu i brazylijskie, pierwotne lasy równikowe.

Docierając do takich krajów jak Chille, Urugwaj czy Argentyna z pewnością wielbiciele wina, docenią walory smakowe tamtejszych odmian winorośli.

Wyjazdy Motywacyjne Ameryka Północna